Informacje ogólne

Termin: 20 lipca 2019 r.

Miejsce:
Stadion GOSiR ul. 1 Maja 16
05-500 Piaseczno

Logo:

Interaktywna mapa:

 

 


? Turniej zagramy systemem grupy – faza pucharowa. Do 10 drużyn 2 grupy, do 15 i więcej
– drużyn 4 grupy.

? Ponieważ z noclegami nie jest łatwo w Piasecznie i spora część będzie nocować w Warszawie, after odbędzie się względnie blisko boiska i najprawdopodobniej zaczniemy zaraz po turnieju. Będzie dostęp do proyszniców i będzie można przejechać z boiska prosto na bifor.
Oczywiście kto będzie chciał wcześniej wyjechać, spokojnie na after zdąży.
Mamy już wytypowane 3 miejsca (blisko komunikacji miejskiej), ale jeszcze Mdaw ogarnia szczegóły.

? Nie będzie kontynuacji Wielohtboju, a Mistrzem MPHT zostanie zwycięzca turnieju. Czyli tak jak było zazwyczaj. Natomiast będzie turbo kozak MPHT. Będzie to kilka fajnych konkurencji, za które będzie zliczana punktacja. Udział będą mogli wziąć nie tylko grający, ale i osoby towarzyszące. Na koniec najlepsi dostaną statuetkę turbo kozaka.
Ciekawe zabawy przygotowuje również Mdaw.

? Będzie szereg nagród. Za turniej, MVP, turbo kozaka, fair play, a także kilka innych. Będzie szampan dla zwycięzców, tak jak miało to miejsce w Toruniu :)

? Będą zapisy na koszulki – to standard. Nowością będzie jednak zapisy na przenajróżniejsze gadżety MPHTOWO – Hattrickowe (Kufle do piwa, Mphtowa maskotka, gadżety sportowe i inne). Wszystkie gadżety planujemy zrobić o 5 zł droższe od ceny zamówienia, a za zebrane pieniądze kupić piłki, które następnie przeznaczymy dla dzieci w domu dziecka.
Idealnie byłoby, gdybyśmy kupili tyle piłek, ile będzie drużyn, po czym kapitan każdej drużyny zawiózł by piłkę do domu dziecka w swoim miejście.

? Chciałbym, aby podczas tych MPHT odbył się pierwszy prawdziwy mecz Reprezentacji Polski w HT. Tutaj kapitan każdej drużyny wskazał by jednego zawodnika, który by w tej Reprezentacji zagrał. Jak narazie trwają poszukiwania przeciwnika.

? Na afterku nie będzie pokera. Jest to czas na integrację i wspólną zabawę. Jeśli się uda, to będzie draft lub bilard dla tych, którzy przy tych zabawach chcieli by się integrować.

? Składkę od zawodnika zostawiamy tak jak w ubiegłym roku, czyli 50 zł. Na tą chwilę nie wiemy czy na pewno miasto dofinansuje nam stadion, więc lepiej się zabezpieczyć. Wszelką nadwyżkę przekażemy na cel wskazany przez Was (poprzez ankietę).

? Pracuje nad tym, aby zaprosić HT-ków, żeby zrobili drużynę. Kontakt przez HT mail jest utrudniony, ale może się uda.

? Na terenie planujemy oczywiście grilla i piwo w przystępnej cenie.

? Będą kursowały zaprzyjaźnione taksówki, które będą kasować z dużym rabatem.

? Jeśli finanse pozwolą, to chcemy na stadion wynająć dmuchane piłarzyki, lub jakąś inną atrakcję, z której każdy na bieżąco będzie mógł korzystać.

? Chcemy, aby była telewizja. W Toruniu udało się ściągnąć TVN, zobaczymy kogo się uda tutaj. Nawet na krótki reportaż.

? Chcemy, aby mecze od fazy pucharowej, były transmitowane i komentowane live na HT.

Polska Społeczność Hattricka © 2021 Frontier Theme