Terminarz

Faza zasadnicza
10:00 A1-A2 Masakratorzy – Na zero z przodu PIC (Boisko A)
10:00 B3-B4 HT Częstochowa – Spamerzy (Boisko B)
10:15 A3-A4 RW Łódź – HTMF (A)
10:15 B1-B2 Na zero z przodu – HT Karczew (B)
10:30 C1-C2 Krata Piwa – Zawodzie Banda(A)
10:30 D1-D2 Przyjaciele Ignaca35 – Bracia Podkarpacia (B)
10:45 C3-C4 HT Lnisno – AGF (A)
10:45 D3-D4 Przyjaciele RadiaMZH – Gang Olsena (B)
11:00 A1-A5 Masakratorzy – Mistrzowie (A)
11:00 B2-B3 HT Karczew – HT Częstochowa (B)
11:15 A2-A3 Na zero z przodu PIC – RW Łódź(A)
11:15 B1-B5 Na zero z przodu – HT Tarnów(B)
11:30 C1-C5 Krata Piwa – HT Tarnów 2(A)
11:30 D1-D5 Przyjaciele Ignaca35 – HT Lublin(B)
11:45 C2-C3 Zawodzie Banda – HT Lnisno(A)
11:45 D2-D3 Bracia Podkarpacia – Przyjaciele RadiaMZH(B)
12:00 A1-A4 Masakratorzy – HTMF(A)
12:00 B1-B4 Na zero z przodu – Spamerzy(B)
12:15A2-A5 Na zero z przodu PIC – Mistrzowie(A)
12:15 B2-B5 HT Karczew – HT Tarnów(B)
12:30 C1-C4 Krata Piwa – AGF(A)
12:30 D1-D4 Przyjaciele Ignaca35 – Gang Olsena(B)
12:45 C2-C5 Zawodzie Banda – HT Tarnów 2(A)
12:45 D2-D5 Bracia Podkarpacia – HT Lublin(B)
13:00 A1-A3 Masakratorzy – RW Łódź(A)
13:00 B1-B3 Na zero z przodu – HT Częstochowa(B)
13:15 A4-A5 HTMF – Mistrzowie(A)
13:15 B4-B5 Spamerzy – HT Tarnów(B)
13:30 C1-C3 Krata Piwa – HT Lnisno(A)
13:30 D1-D3 Przyjaciele Ignaca35 – Przyjaciele RadiaMZH(B)
13:45 C4-C5 AGF – HT Tarnów 2(A)
13:45D4-D5 Gang Olsena – HT Lublin(B)
14:00 A2-A4 Na zero z przodu PIC – HTMF(A)
14:00 B2-B4 HT Karczew – Spamerzy(B)
14:15 A3-A5 RW Łódź – Mistrzowie(A)
14:15 B3-B5 HT Częstochowa – HT Tarnów(B)
14:30 C2-C4 Zawodzie Banda – AGF(A)
14:30 D2-D4 Bracia Podkarpacia – Gang Olsena(B)
14:45 C3-C5 HT Lnisno – HT Tarnów 2(A)
14:45 D3-D5 Przyjaciele RadiaMZH – HT Lublin(B)

Faza pucharowa
1/8

15:30 1 – A1-B4 (A)
15:30 2 – A2-B3 (B)
15:50 3 – A3-B2 (A)
15:50 4 – A4-B1 (B)
16:10 5 – C1-D4 (A)
16:10 6 – C2-D3 (B)
16:30 7 – C3-D2 (A)
16:30 8 – C4-D1 (B)

1/4
16:50 9 – 1-6 (A)
16:50 10 – 2-5 (B)
17:10 11 – 3-8 (A)
17:10 12 – 4-7 (B)

1/2

17:45 9-11 (A)
17:45 10-12 (B)

18:10 3 miejsce
18:20 Finał

Natomiast grupy prezentują się tak!

(http://prntscr.com/fhyjc7)

Grupa I

Masakratorzy
Na zero z przodu PIC
RW Łódź
HTMF
Mistrzowie

Grupa II
Na zero z przodu
HT Karczew
HT Częstochowa
Spamerzy
HT Tarnów

Grupa III
Krata Piwa
Zawodzie Banda
HT Lnisno
AGF
HT Tarnów 2

Grupa IV
Przyjaciele Ignaca35
Bracia Podkarpacia
Przyjaciele RadiaMZH
Gang Olsena
HT Lublin

Polska Społeczność Hattricka © 2019 Frontier Theme