Wyniki


Wyniki turnieju piłkarskiego:
Runda zasadnicza


Grupa A

10:00 A1-A2 Masakratorzy – Na zero z przodu PIC 3:0
10:15 A3-A4 RW Łódź – HTMF 0:1

11:00 A1-A5 Masakratorzy – Mistrzowie 1:1
11:15 A2-A3 Na zero z przodu PIC – RW Łódź 0:5

12:00 A1-A4 Masakratorzy – HTMF 0:0
12:15 A2-A5 Na zero z przodu PIC – Mistrzowie 0:4

13:00 A1-A3 Masakratorzy – RW Łódź 2:1
13:15 A4-A5 HTMF – Mistrzowie 1:0

14:00 A2-A4 Na zero z przodu PIC – HTMF 1:1
14:15 A3-A5 RW Łódź – Mistrzowie 0:1

1. Masakratorzy 8pkt. 6-2
2. HTMF 8 3:1
3. Mistrzowie 7 6:2
4. RW Łódź 3 6:4
5. Na 0 z przodu PIC 1 1:13



Grupa B

10:00 B3-B4 HT Częstochowa – Spamerzy 0:1
10:15 B1-B2 Na zero z przodu – HT Karczew 0:2

11:00 B2-B3 HT Karczew – HT Częstochowa 3:0
11:15 B1-B5 Na zero z przodu – HT Tarnów 0:1

12:00 B1-B4 Na zero z przodu – Spamerzy 4:0
12:15 B2-B5 HT Karczew – HT Tarnów 1:2

13:00 B1-B3 Na zero z przodu – HT Częstochowa 1:1
13:15 B4-B5 Spamerzy – HT Tarnów 0:2

14:00 B2-B4 HT Karczew – Spamerzy 5:0
14:15 B3-B5 HT Częstochowa – HT Tarnów 1:5

Miejsce Drużyna Pkty Br. zd. Bra. str.
1. HT Tarnów 12 16 4
2. HT Karczew 9 11 2
3. Na 0 z przodu 4 5 2
4. HT Częstochowa 4 3 9
5. Spamerzy 0 0 12



Grupa C

10:30 C1-C2 Krata Piwa – Zawodzie 0:3
10:45 C3-C4 HT Lnisno – AGF 7:0

11:30 C1-C5 Krata Piwa – HT Tarnów 2 3:1
11:45 C2-C3 Zawodzie – HT Lnisno 4:0

12:30 C1-C4 Krata Piwa – AGF 2:0
12:45 C2-C5 Zawodzie – HT Tarnów 0:0

13:30 C1-C3 Krata Piwa – HT Lnisno 1:6
13:45 C4-C5 AGF – HT Tarnów 2 3:1

14:30 C2-C4 Zawodzie – AGF 4:1
14:45 C3-C5 HT Lnisno – HT Tarnów 3:0

Miejsce Drużyna Pkty Br. zd. Bramki str.
1 Zawodzie 10 11 1
2 HT Lnisno 9 16 5
3 Krata Piwa 6 6 10
4 AGF 3 4 14
5 HT Tarnów 2 1 2 9
 


Grupa D

10:30 D1-D2 Przyjaciele Ignaca35 – Bracia Podkarpacia 1:3
10:45 D3-D4 Przyjaciele RadiaMZH – Gang Olsena 0:0

11:30 D1-D5 Przyjaciele Ignaca35 – HT Lublin 2:1
11:45 D2-D3 Bracia Podkarpacia – Przyjaciele RadiaMZH 4:1

12:30 D1-D4 Przyjaciele Ignaca35 – Gang Olsena 1:1
12:45 D2-D5 Bracia Podkarpacia – HT Lublin 2:1

13:30 D1-D3 Przyjaciele Ignaca35 – Przyjaciele RadiaMZH 0:0
13:45 D4-D5 Gang Olsena – HT Lublin 1:0

14:30 D2-D4 Bracia Podkarpacia – Gang Olsena 1:1
14:45 D3-D5 Przyjaciele RadiaMZH – HT Lublin 1:3

Miejsce Drużyna Pkty Br. zd. Bramki str.
1 Bracia Podkarpacia 10 10 4
2 Przyjaciele Ignaca 5 4 5
3 Ht Lublin 3 5 5
4 Przyjaciele radia MZH 2 2 7
5 Gang Olsena 6 3 2


Wyniki turnieju piłkarskiego – faza pucharowa

Faza pucharowa
1/8

15:30 1 – A1-B4 (A) Masakratorzy – HT Częstochowa 3:0
15:30 2 – A2-B3 (B) HTMF – Na zero z przodu 2:0
15:50 3 – A3-B2 (A) Mistrzowie – HT Karczew
15:50 4 – A4-B1 (B) RW Łódź – HT Tarnów 1:3
16:10 5 – C1-D4 (A) Zawodzie – Przyjaciele RadiaMZH 11:1
16:10 6 – C2-D3 (B) Ht Lnisno – HT Lublin 6:1
16:30 7 – C3-D2 (A) Krata Piwa – Przyjaciele Ignaca35 0:2
16:30 8 – C4-D1 (B) AGF – Bracia Podkarpacia 1:3

1/4
16:50 9 – 1-6 (A) Masakratorzy – Lnisno 0:0 (karne 21:22)
16:50 10 – 2-5 (B)HTMF – Zawodzie 2:4
17:10 11 – 3-8 (A)Karczew – Bracia Podkarpacia 1:0
17:10 12 – 4-7 (B)Ht Tarnów – Przyjaciele Ignaca35 3:0

1/2
17:45 9-11 (A) Lnisno – Karczew 0:0 (3:4)
17:45 10-12 (B) Zawodzie – HT Tarnów (1:0)

18:10 3 miejsce Lnisno – Tarnów 0:3

18:20 Finał Zawodzie – HT Karczew 3:1


Wyniki pozostałych konkurencji:



★★★Nie kręć, że strzelisz★★★ (rywalizacja dla drużyn które odpadły z grupy)
1. HT Tarnów (k-rojo, Aroux) 34.04 (sekundy) 38,79
2. Spamerzy 36,38 (głową), 37,74
3. Na O z przodu 36,6, podejście spalone
4. Gang Olsena 2 x podejście spalone



★★★Piłkarzyki:★★★
Grupa A
1. Mistrzowie (kali84 + Scofild_) 9pkt
2. Braciaki 6 pkt (Jacynt, misiek1999) 6pkt
3. Legion (tadlus + mariobros89) 3pkty
4. Ikkubel i Leszko 0

Braciaki – Mistrzowie 7-10
Ikkubel i Leszko – Legion 3-14
Braciaki – Ikkubel i Leszko 11:6
Mistrzowie – Legion 9:8
Braciaki – Ikkubel i Leszko 10:7
Mistrzowie – Legion 14:3

Grupa B
1. Argus 1.49 (Michal, TomkoV) 9 pkt
2. Brygada ZZ (Agusia86 + diablo-91) 6pkt
3. HT Częstochowa (Danielek + krzych79) 3pkt
4. Nazwa może ulec zmianie (Butek i Dangerman_) 0 pkt

HT Częstochowa – Argus 1.49 4:13
Brygada ZZ – Nazwa może ulec zmianie 9:8
HT Częstochowa – Brygada ZZ 6:11
Argus 1.49 – Nazwa może ulec zmianie 9:8
Argus 1.49 – Brygada ZZ 10:7
Nazwa może ulec zmianie – HT Częstochowa 8:9

Półfinały:
Mistrzowie – Brygada ZZ 0:2
Argus 1.49 – Braciaki 0,5 : 1,5

Mecz o 3 miejsce:
Mistrzowie – Argus 2:0

Finał
Brygada ZZ – Braciaki 2:1



★★★Bitwa Umysłów★★★
Do wyłonienia drugiego i trzeciego miejsca potrzebna była dogrywka.
1. Bracia Podkarpacia – 430 pkt
2. Mistrzowie – 410
3. PMP – 410
4. HT Częstochowa, Stolik Woojciobusa – 410

★★★Poker:★★★
1. piter3303
2. Bjoern
3. Bodziu68

 

Polska Społeczność Hattricka © 2019 Frontier Theme