Zenony

Najbardziej Prestiżowy Plebiscyt Polskiej Społeczności Hattricka

6fcf69f4dfb98be3d4c9

 

Z otchłani historii polskiej społeczności Hattricka wyłania się postać Zenona.
Mroczna i tajemnicza na pierwszy rzut oka, ale jednak na swój sposób pogodna i dowcipna. Spójrzcie na zawadiacką posturę, te chaplinowsko ustawione stopy, to niewinne spojrzenie lustrujące ulice miasta i szukające znajomych… Szukające Ciebie, Drogi Prezesie, by podzielić się z Tobą radosną nowiną: rusza kolejna edycja Zenonów i Ciebie w niej zabraknąć nie może! Wręcz mówi… milcząc wymownie pod sombrerem otrzymanym ponoć od samego Johna Wayne'a: I want you… I need you. Stojąc tak centralnie na środku ulicy podkreśla swój prestiż otwiera oczy niedowiarkom: oto jestem, jestem Wasz i to nie jest moje ostatnie słowo! Powrócę, jak co sezon i co mi zrobicie!

On jest jak Stig… Mówi się, że jego głos słyszą tylko koty i ma dwa ustawienia kolan i że odmówił udziału w programie "Jestem gwiazdą" bo jest gwiazdą.

Proszę Państwa – Oto nasz ZENON!

 

Tradycja Zenona sięga 17 sezonu w Polsce, po wielu zmiana i próbach udoskonalenia obecnie plebiscyt zyskał status rocznej nagrody dla wyróżniających się postaci Polskiej sceny HT. Co sezon jednak wyróżniamy swoich faworytów w nominacjach sezonu w poszczególnych kategoriach:

? ZENON Manager

zenekmanagernowy_zps8b153b53

Tytuł dla managera za szczególne osiągnięcia w prowadzeniu drużyny swojej lub narodowej. Np. za spektakularny awans, genialną taktykę na trudny mecz, udany eksperyment taktyczny zaskakujący rywali, nowatorskie podejście do treningu, itp.


? Czterej Pancerni i ZENON

myczterej_zps5f5dc8ef

Tytuł dla federacji, którą chcemy uhonorować za przyjazną atmosferę, energię działania, pomysły, itd. Głosujemy podając pełną nazwę federacji.


? ZENON Wodzirej

zenonwodzirej666_zps1d0a2202

Tytuł dla managera z inicjatywą przejawianą czy to w Hattricku (np. organizatora turniejów, typerów, konkursów), czy poza nim (zloty, zjazdy, turnieje piłkarskie, spotkania). Jest to nagroda indywidualna. Głosujemy na managera – dobrego organizatora, sprawnego aktywistę, udanie realizującego pomysły na integrację polskiej HT-społeczności.


? ZENOBIA

zenianowks666_zpsbee4178b

W Oskarach są nagrody za najlepsze role męskie i żeńskie. My zaś mamy tytuł dla najbardziej charyzmatycznej Pani Manager. Tytuł przyznany za wyjątkową, Waszym zdaniem, osobowość płci pięknej.


? ZENON Artysta

zenonartysta666_zps175a9f88

Tytuł dla managera, który czy to słowem, czy obrazem, czy dźwiękiem upiększa i uszlachetnia żywot innych prezesów. A więc jest to nagroda dla różnych literatów, grafików, czy radiowców. Dla wszystkich tych, których twórczość przełamuje monotonną zieleń Hattricka.


? ZENON Przyjaciel

zenonprzyjaciel666_zps66084c2e

Tytuł dla managera niosącego pomoc – nie tylko nowicjuszom! Managera będącego uosobieniem mentora, nauczyciela, a także po części właśnie przyjaciela. Managera, do którego możemy się zwrócić ze wszystkim, co dotyczy Hattricka. Takiego, który na najdziksze pytanie zadane, czy to na forum, czy to prywatnie udzieli rzeczowej odpowiedzi, wskaże rozwiązanie, udzieli porady.


? Super ZENON

suppperzennnon_zpsb677be0d

Tytuł dla wyjątkowej, w Waszych oczach, osobistości będącej dobrym duchem polskiego Hattricka. Takiej, o której myślimy mówiąc: "Hattrick". Takiej, która całokształtem swej osobowości i swych poczynań sprawia, że nadal chce się nam logować do Hattricka. Czytać HT-forum, ustawiać skład na mecz i być wspólnie z tą osobą w polskiej HT-społeczności.


? Laurka ZENONa

1554398_1394750247440907_1399354405_n_zpsd0f69b5b


W tym miejscu wyróżniamy wszystkich tych bez których nie wyobrażacie sobie tej gry a nie mieszczą się w żadnej kategorii nominalnej. Miejsce by wyrazić sympatie dla kolegów, koleżanek , ziomków i ziomalki.

Polska Społeczność Hattricka © 2023 Frontier Theme